بازرگانی رحیمی  واقع در استان فارس شهر شیراز با مدیریت آقای کرامت رحیمی فعالیت خود را سال 1320در زمینه فروش ادوات کشاورزی آغاز کرد .

 این بازرگانی همزمان با توسعه فعالیت های خود ،اقدام به فروش ماشین آلات صنعتی و ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه نحوه تامین تجهیزات و ادوات کشاورزی و صنعتی سبک و سنگین در سرتاسر ایران نمود .

  بازرگانی رحیمی با تغییرات به وجود آمده در ساختارهای نوین بازار، نام تجاری خود را به تولز فارمر تغییر داد . بازرگانی تولز فارمر ضمن فروش محصولات به شکل حضوری با راه اندازی سایت و اپلیکیشن ، اقدام به ارائه خدمات و فروش محصولات به صورت غیر حضوری را با مدیریت آقای حسین رحیمی فرزند مرحوم کرامت رحیمی در سال ۱۳۹۹ آغاز نمود .

 از جمله ویژگی های  فروشگاه اینترنتی تولز فارمر می‌توان به تنوع محصولات  در زمینه‌های کشاورزی و صنعتی از جمله انواع موتور برق ، انواع پمپ آب خانگی و صنعتی ، انواع کف کش و شناور تک فاز و سه فاز،انواع کارواش خانگی و صنعتی ،  ، انواع سمپاش دستی و موتوری  ، انواع شلنگ و دیگر ادوات صنعتی و کشاورزی اشاره کرد .

از دیگر ویژگی‌های فروشگاه اینترنتی تولز فارمر ارسال کالا در کوتاهترین زمان ، با کمترین هزینه و در محل درخواستی مشتریان عزیز می باشد . 

بازرگانی تولز فارمر با قدمتی بیش از 7 دهه و دارای سابقه ای درخشان وکادری مجرب در راستای رسیدن به اهداف خود ورضایت کامل مشتریان آمادگی ارایه مشاوره حضوری وغیر حضوری رایگان در زمینه های فنی ، خرید ادوات کشاورزی وصنعتی و آخرین وضعیت بازار را دارد.

 

“تولز فارمر مطمئن وپایدار”